fundamenty formy, od czego zacząć robić dobrą formę i sylwetkę

„Fundamenty Formy”

Hej! Osoby, które obserwują mnie na FB lub Instagramie mogły zauważyć, że ostatnio mniej się tam udzielam. Kończę właśnie pisać swoją książkę i powiem szczerze, że wszystkie działania z tym związane wciągnęły mnie na maksa. 

Przy okazji dziękuję wszystkich osobom z FB, które przesłały swoje propozycje tytułu do książki. Choć ostatecznie nie zdecydowałem się na Turbo przemiana z arbuza w banana, doceniam kreatywność i poczucie humoru. 

Moją książkę Fundamenty Formy kupisz tutaj. Tylko teraz specjalna cena w przedsprzedaży!

Jestem ciekaw, ile czytelników mojego bloga doświadcza tego samego w swojej pracy.  A może na treningu? Chodzi mi o tzw. stan flow. Coś angażuje nas tak bardzo, że nie możemy się oderwać, a inne sprawy schodzą na drugi plan. 

fundamenty formy, od czego zacząć robić dobrą formę i sylwetkę

Z zaangażowaniem podchodzę do wszystkiego, co robię w życiu, ale podczas pracy nad książką odkryłem, że jednak można bardziej.

Książka jest o tym, o czym potrafię mówić godzinami, ale tym razem dałem sobie limit 30 stron. W skrócie: jak schudnąć i jak zrobić to dobrze. Przecież chodzi nie tylko o to, żeby zrzucić kilogramy. Fajnie by było zyskać też dobrą formę i atrakcyjną sylwetkę. 

Kolejny e-book o odchudzaniu? I tutaj Cię zaskoczę. Fundamenty Formy to właśnie fundamenty. Porządne i stabilne. Zebrałem tylko najistotniejsze informacje, przefiltrowałem przez swoje doświadczenie w pracy z klientami i ułożyłem w logiczną całość. Fundamenty Formy pozwolą samodzielnie, ale profesjonalnie podejść do odchudzania. Bez wydawania dużej kasy, kiedy dopiero zaczynasz. Bez zastanawiania się jak ruszyć z miejsca. Bez wątpliwości, bo wszystko krok po kroku dokładnie wyjaśniam. 

Szczerze? Zazdroszczę czytelnikom mojej książki. Gdybym ja wiele lat temu dostał taką dobrze przemyślaną i opartą o doświadczenie „pigułkę” na odchudzanie, uniknąłbym wielu błędów i niepotrzebnych testów na samym sobie. Mógłbym się skupić wyłącznie na dążeniu do wymarzonej sylwetki. Z drugiej strony, gdybym nie wykonał całej tej pracy, pewnie nie byłbym dzisiaj trenerem personalnym. Może wszystko w życiu ma swój sens?

Fundamenty Formy pisałem z myślą o osobach, które chcą dostać taką „pigułkę” i od razu poczuć chęć do działania. Wiem, jak to jest. Chcesz zrzucić parę kilo (albo więcej), zaczynasz czytać, szukać, porównywać różne opcje i w końcu nie robisz nic, bo niby skąd masz wiedzieć, co rzeczywiście działa. Ode mnie dostajesz szczegółową mapę z dokładnie wytyczoną trasą. Wystarczy, że zrobisz pierwszy krok, potem następny, potem kolejny, aż w końcu w lustrze zobaczysz kogoś, kto Ci się bardzo spodoba. 

Czytaj, korzystaj. Stan flow na pewno przyjdzie do Ciebie prędzej czy później. 

Fundamenty Formy kupisz tutaj.