O mnie

Kim jestem ?

Trener Personalny ; Absolwent AWF ; Instruktor Kalah System ; Specjalista Totalnej Terapii ; Instruktor Kulturystyki

Pomagam specjalistom z branży IT odkleić się od biurka, zadbać o kręgosłup i wypracować zdrowe

i sprawne ciało. Efekty uboczne? Siła mentalna i umysł jak brzytwa.

Ale...
Co on może o mnie wiedzieć? Wygląda jak Vin Diesel i więcej niż pewne, że nie siedzi 12 godzin
dziennie przed kompem.
Programiści, którzy przychodzą na pierwszy trening, właśnie te dwa zdania mają wypisane na twarzy.
😉 A prawda jest zupełnie inna.

Kiedyś ...

Chciałbym, ale nie urodziłem się z sześciopakiem na brzuchu. Sport nie był moją pasją od dzieciństwa. Do pewnego momentu w życiu spędzałem więcej czasu na kanapie niż w ruchu, jadłem byle co i byłem ciągle zmęczony.

Brzmi znajomo?

Nadwaga w mojej rodzinie jest na porządku dziennym. Dziadkowie byli otyli, tata jest gruby, mama też przy kości, nic więc dziwnego, że od dziecka miałem problem z dodatkowymi kilogramami. Nie wiem jak Ty, ale ja w pewnym momencie się z tym pogodziłem. Podejmowałem różne próby, ale skutek był marny. Efekty nie przychodziły tak szybko, jak chciałem, motywacja spadała, życie w stresie nie pomagało. Dookoła wiele pokus, więc po kilku tygodniach zawsze się poddawałem.

Stwierdziłem, że takie mam geny i tego nie zmienię.

Akceptacja była jednak tylko pozorna. Czułem się ociężały, słaby, nieatrakcyjny. Kompleksy się powiększały z tygodnia na tydzień. Źle się czułem we własnej skórze i miało to coraz większy wpływ na całe moje życie. Nie byłem szczęśliwy.

Kiedy do tego doszły coraz większe problemy zdrowotne, powiedziałem DOŚĆ. Nie chciałem dłużej tak żyć. Tego samego dnia z domu wyleciały wszystkie słodycze, piwo i napoje gazowane. Następnego dnia zrobiłem zakupy: kurczak, warzywa, ryż i karnet na siłownię.

Było ciężko, nawet bardzo ciężko. Ale pierwszy raz się nie poddałem. W 8 miesięcy schudłem 25 kilogramów.

TERAZ

Praca nad ciałem, jak to zwykle bywa, wpłynęła też na głowę i dała początek wielu pozytywnym zmianom w moim życiu zawodowym i prywatnym. Stąd właśnie mam tę pewność, że u Ciebie też tak będzie, jeśli tylko podejmiesz odpowiednią decyzję.

Dziś jestem absolwentem AWF-u, trenerem personalnym we Wrocławiu i online, instruktorem kulturystyki. Całą zdobytą wiedzę sprawdziłem osobiście w praktyce. Wszystkie ćwiczenia, systemy treningowe i dietetyczne, które przepisuję klientom, testuję lub mam już przetestowane na sobie.

Znam mechanizmy działania, wiem jakie trudności mogą się pojawić i jak sobie z nimi radzić. Choć sporo czasu spędzam przed komputerem (własna strona, media społecznościowe, współprace online), już nic mnie nie boli i mam jeszcze sporo energii na swoje pasje – żeglarstwo, planszówki, off- road.

Pracuję głównie z osobami z branży IT, którym pomagam

zrzucić zbędne kilogramy lub przybrać na wadze

  • – zbudować masę
  • – poprawić siłę i kondycję
  • – pozbyć się bólu kręgosłupa i innych dolegliwości
  • – wypracować sprawne i zgrabne ciało
  • – odpocząć od pracy umysłowej i pracy przed komputerem
  • – odzyskać energię do działania

Nie jestem cudotwórcą. Za Ciebie nic nie mogę zrobić. To, co mogę zrobić, to pokazać Ci, jak skutecznie dotrzeć tam, gdzie chcesz się znaleźć, bo sam przeszedłem podobną drogę. Jestem trenerem personalnym, który łączy osobiste doświadczenie ze specjalistyczną wiedzą o tym, czego potrzebuje Twoje ciało, żebyś Ty mógł się czuć świetnie na co dzień.

Trening personalny ma Ci dać konkretne rezultaty, ale żeby dotrzeć do celu, potrzebujesz trenera, który wie, jak nie poddać się w połowie drogi. Dlatego ja zapewniam pełne wsparcie, dzielę się z Tobą swoją wiedzą i zawsze otwarcie mówię, gdzie jesteśmy i co trzeba zrobić, żeby pójść dalej. Klienci cenią współpracę ze mną również za:

➡️ zrozumienie

Moje ciało też kiedyś nie było takie, jak chciałem. Nadwaga, ciągłe zmęczenie, problemy zdrowotne, bóle kręgosłupa. Wiem, jak to „smakuje”, ale najważniejsze jest to, że wiem, jak z tego wyjść w mądry sposób, który przełoży się też na inne aspekty życia.

➡️ prawdziwie spersonalizowane podejście

Bez względu na to, jaką formę współpracy wybierzesz (we Wrocławiu, online, w domu), trening zawsze będzie dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Skupiam się na tym, w jaki sposób mogę pomóc Twojemu ciału działać na Twoją korzyść za pomocą najlepszych narzędzi, jakie znam.

➡️ nowoczesne podejście

Z doświadczenia wiem, że sam trening to często za mało, żeby pozbyć się bólu lub zapobiec problemom zdrowotnym związanym z pracą siedzącą. Dlatego ciągle się szkolę i poznaję nowe techniki pracy. Moim głównym celem jest skuteczna pomoc każdej osobie, która przychodzi do mnie na trening.

➡️ atmosferę na treningu

Trening bywa ciężki, ale to nie znaczy, że będzie nudno i bez humoru. Dbam o to, żeby klient miał poczucie, że czas, który ze mną spędził, był wartościowy, ciekawy i pomimo wysiłku – przyjemny. Prowadzę swój biznes, mam szerokie zainteresowania, gwarantuję, że znajdziemy temat do rozmów.

Wybierz formę treningu, która najbardziej odpowiada Twoim aktualnym potrzebom lub umów się na bezpłatną konsultację, podczas której dowiesz się, jak najszybciej znaleźć się w miejscu, którym chciałbyś być już dzisiaj.

Zadzwoń już teraz +48 888 049 019