Masz motywację, regularnie chodzisz na siłownię lub ćwiczysz w domu, ale czujesz że stoisz w miejscu i nie widzisz oczekiwanych efektów ? Z każdej strony widzę jak zalewa nas oszałamiający natłok informacji z internetu, mediów społecznościowych i od naszych znajomych, na temat treningu i żywienia. Bardzo trudno jest zdecydować jakie podejście będzie najlepsze dla Ciebie. Ciągle zdarza Ci się zmieniać plan treningowy i żywieniowy na inne, nie widząc na prawdę świetnych rezultatów ? 

Każdy mój klient otrzymuje dostęp do ekskluzywnej aplikacji Fit-Coach. Znajdziesz w niej uszyty dla Ciebie na miarę plan treningowy, kalendarz do śledzenia realizacji planów, postępów i efektów treningowych, demonstrację wideo i opis WSZYSTKICH ćwiczeń. 

Pełen pakiet który zapewni Ci maksimum efektów. 

  • popularny
    FC-OnLine
  • FC-Mix - zawieszone
popularny
FC-OnLine
FC-Mix - zawieszone
PLN250
/miesiąc
PLN390
/miesiąc
Pełny wywiad
Diagnostyka wzorców ruchowych
Analiza aktualnego stanu
Plan długoterminowy
Plany treningowe
Wskazania dietetyczne
Zmiana nawyków
Efekt jo-jo
Monitorowanie postępówNa żywo i zdalnie
Analiza raportów i realizacji treningów
Demonstracja i doskonalenie techniki ćwiczeń
Trening z trenerem na żywo1/miesiąc
Wsparcie motywacyjne na żywo
Wsparcie zdalne (telefon, mail, sms)do 48 godzindo 24 godzin
Dostęp do mojej aplikacji trenerskiej
Modyfikacje planów treningowychDo 48 godzindo 24 godzin
LokalizacjaGdziekolwiek jesteśGdziekolwiek jesteś/Wrocław
Zawieszone przez Covid19
Aplikacja trenera personalnego online
postepy treningowe w treningu online
plan treningowy
codzienne cele do realizacji
bieżące monitorowanie postępów i efektów
trener personalny z klientką po treningu
metamorfoza, przemiana klientki prowadzonej on-line
Tadeusz Smuś jako nauczyciel przyszłego trenera personalnego, demonstruję technikę ćwiczeń
5/5
Tadeusz jest trenerem bardzo wymagającym i nieustępliwym, ktoś w sam raz żeby pokazać mi jak dużo więcej mogę i potrafię.
Wojciech KOŹLIŃSKI

Staram się dopasować ilość i rodzaj treningów do Twoich indywidualnych możliwości. Dobrze jest trenować 3-4 razy w tygodniu i aktywnie wypoczywać, jeśli tylko mamy taką możliwość. Rodzaj treningu również zależy głównie od Ciebie, możesz ćwiczyć w domu, na siłowni, w parku lub na siłowni plenerowej. 

 

To zależy głównie od Ciebie, Twojego zaangazowania i konsekwencji. Przy odchudzaniu co tydzień lub dwa zauważysz widoczne zmiany w sylwetce i na centymetrze. Przy budowaniu muskulatury zmiany zachodzą nieco wolniej, dostrzeżesz je co 2-3 tygodnie. Zobacz jak zmieniali się moi dotychczasowi klienci i jak wiele jest możliwe. 

Żaden problem, na czas wakacji przygotuję dla Ciebie tzw. trening hotelowy, który możesz realizować wakacjach, feriach czy delegacjach. Wyposażę Cię również w wiedzę jak wybrać dla siebie w restauracji posiłek który nie zrujnuje Twojej diety. 

Wychodzę z założenia że najlepszy trening i dieta to te które są konsekwentnie realizowane dlatego dopasowuję je do preferencji klienta maksymalnie jak tylko się da (z zachowaniem głównych założeń).  

To też w pewnym stopniu zależy od Ciebie. Jeśli wolisz wykwintne potrawy, najwyższej jakości to wydasz więcej. Jeśli nie chcesz wydawać za dużo to dopasuję jadłospis do dostępnego budżetu. Tak czy inaczej Swoje cele osiągniesz, jednocześnie nie spędzając połowy życia w kuchni. 

TAK ! Na tym polega współpraca z trenerem na żywo że jest elastyczna i przede wszystkim dla Ciebie (a nie narzuconych założeń). Sam zasugeruję Ci zmiany bądź korekty celów i założeń na podstawie naszych cyklicznych konsultacji jeśli dostrzegę taką potrzebę. 

Przelewem bankowym na podane konto. Niedługo wprowadzę też wygodniejsze płatności internetowe kartą (przez PayPal, zależy mi na bezpiecznych płatnościach). Rozliczamy się co miesiąc lub w przypadku niektórych promocji z góry za dany okres współpracy (co będzie wyraźne opisane w warunkach promocji). 

Skontaktuję się z Tobą w ciagu 24 godzin od Twojej decyzji (wysłania zgłoszenia) i albo od razu zrobimy wstępny wywiad albo umówimy się na niego tak szybko jak to będzie możliwe. Trening i jadłospis dostaniesz w ciągu 2-3 dni roboczych od wywiadu i podpisania umowy współpracy.  

Możesz zadać je telefonicznie – 888 049 019 lub przez ten formularz