piszę, plany treningowe, bicepsy po bokach laptopa

Trening w dobie epidemii

Niestety nie zanosi się na rychłe zakończenie epidemii Covid-19.

Nad szczegółami i doniesieniami w tym temacie nie bede się pochylał. Owszem są bardzo ważne a sytuacja zmienia się bardzo dynamicznie. Ja jednak nie jestem ekspertem w tym temacie. Ja staram się zadbać o swoich klientów tak dobrze jak to jest tylko możliwe. Trening w tym trening zdalny, On-Line to obszar w którym mam już ponad 4 lata doświadczenia, przypieczętowane licznymi sukcesami klientów.

Dlatego zachęcam do podjęcia zdalnej współpracy. Współpraca online to najbardziej sterylna forma treningu jaką można sobie wyobrazić. Bez żadnego kontaktu osobistego trenera z klientem, jeśli trzeba to nawet bez wychodzenia z domu. Jednocześnie dająca najlepsze efekty jakie można osiągnąć bez osobistej obecności trenera.

W ramach FC-OnLine otrzymasz:

  • kompletny plan treningowy indywidualnie napisany na podstawie szczegółowego wywiadu (rozmowy przez Skype a nie automatycznej ankiety)
  • Plan długoterminowy wraz ze etapami i periodyzacją w treningu
  • wideo instruktaż do każdego zadanego ćwiczenia
  • dostęp do dedykowanej aplikacji mobilnej którą poprowadzę Cię przez trening krok po kroku
  • opiekę doświadczonego trenera która zapewni bezpieczeństwo i maksymalną skuteczność treningu
  • monitorowanie postępów, dopracowanie ćwiczeń i treningów pod indywidualne potrzeby

Rozważałem różne formy prowadzenia i pomocy podopiecznym. Trening na żywo przez komunikator czy wideokomunikator okazuje się bardzo niewygodny. Trzeba co chwilę przestawiać sprzęt, intensywność treningu spada a frustracja rośnie.

Nagrywanie wideo z ćwiczeniami dla klientów nie daje elastyczności i bardzo ogranicza mnie w dalszym dostosowaniu treningów do klientów.

Dlatego inwestuję w abonament na platformie treningowej która pozwala mi zaplanować trening klienta od podstaw, zmieniać go i progresować. Ponadto integruje w sobie bieżące monitorowanie realizacji treningów, komunikator (z możliwością komentowania konkretnych jednostek treningowych), świetne wideo instruktaże wszystkich ćwiczeń (uwielbiam to że mogę dodać też własne ćwiczenia nagrane pod indywidualnego podopiecznego) oraz łączy elastyczność (wykonanie treningu przez klienta w dowolnym momencie) z motywacją i konsekwencją (raportowaniem o realizacji i postępach w treningach).

Dopiero taki trening zdalny uznałem za dostatecznie dobry, żeby zaproponować go swoim klientom.

Jak trening On-Line wygląda cenowo można sprawdzić tutaj.

Wszelkich dodatkowych informacji udzielam telefonicznie pod numerem 888 049 019

Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu.